Новини

Політика

Володимир Парасюк

Володимир Парасюк

Четвер, 14 травня 2015, 17:551566

Жовківська райрада відмовилася підтримати вимогу нардепа Парасюка

Депутати Жовківської райради сьогодні відмовились ухвалювати будь-яке рішення щодо призначення протеже нардепа Володимира Парасюка Олександра Гостіщева на посаду начальника РВ МВСУ у Жовківському районі. 

Голова Жовківської райради Тадей Швай пояснив позицію депутатів тим, що дане питання не входить в компетенцію депутатів райради. 

Про це Варіанти повідомив редактор сайту Прикордоння Андрій Бучко.

Сьогодні ж у Жовкві представники ряду громадських організацій на чолі з нардепом Володимиром Парасюком вимагали від депутатів Жовківської райради ухвалити рішення про підтримку призначення Олександра Гостіщева на посаду начальника районного відділення міліції.

На пленарне засідання також завітали представники громадськості району, які вистувають проти цього призначення,  і які 6 травня зірвали представлення Гостіщева на цю посаду. Серед них помічено багато прихильників  ВО "Свободи".

Перед депутатами райради виступив Гостіщев.

У обговоренні цієї події в соціальніх мережах дописувачі звертають увагу, що сьогодні відбувається пленарне засідання Верховної Ради України, на якому писутність нардепа  Володимира Парасюка була б доречною.

Нагадаємо, 5 травня стало відомо, що Олександр Гостіщев призначений на посаду начальника РВ МВСУ у Жовківському районі.

У лютому народний депутат Влодимир Парасюк заявив, що він поставив перед міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим вимогу замінити начальників районних відділів міліції у Жовківському та Яворівському районах на людей, кандидатури яких запропонує нардеп. 

фото

відео

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.