Новини

Інфраструктура

Ремонт дороги біля Золочева

Ремонт дороги біля Золочева

loda.gov.ua

Понеділок, 18 травня 2015, 09:49890

На Львівщині через ремонт дороги обмежили рух транспорту поблизу Золочева

На Львівщині триває ремонт траси Львів-Тернопіль – рух транспорту на ділянці обхід Золочева здійснюватиметься у реверсному режимі.

Про це повідомила прес-служба Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Сьогодні львівські дорожники розпочали роботи з середнього поточного ремонту на автомобільній дорозі Н-02 Львів-Тернопіль на ділянці км 68-км 72 обхід Золочева.

Перед цим тривали підготовчі роботи. На поверхні старої дороги щебенево-піщаною сумішшю були засипані ямки глибиною до 20 см, після чого фрезою розпушили і вимішали старе покриття з щебенем та піском, вирівняли поверхню дороги, утрамбувавши катком для забезпечення безпечного проїзду.

Застосування німецьких технологій на етапі підготовчих робіт дозволило використати для проведення ремонтних робіт старе дорожнє покриття.

Повністю ремонт ділянки дороги Львів-Тернопіль обхід Золочева з врахування погодних умов і за умови стабільного фінансування буде завершено наприкінці 2015 року, за умовами договору між Службою автомобільних доріг та ТзОВ «Техно-Буд-Центр».

Наразі після завершення середнього дрібного ремонту планується відновити зношені верхні шари асфальтобетонних покриттів.

Також 3-4 квітня на цій ділянці дороги ТзОВ «Техно-Буд-Центр» розпочав фрезерування покриття та посилення щебеневої основи. Це дозволило забезпечити проїзд для автомобільного транспорту ділянкою на період проведення підготовчих робіт.

Протягом квітня також було влаштовано дренажі для забезпечення водоскиду з дорожнього полотна.

Нагадаємо, на фінансування ремонтних робіт ділянки дороги Львів-Тернопіль обхід м. Золочів в 2015 році проектом поки що не затвердженої постанови уряду передбачено 12 млн. 200 тис. грн.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.