Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

дорога Львів-Краковець

news.vash.ua

Вівторок, 26 травня 2015, 13:13

Стартував конкурс на будівництво траси Львів-Краковець

дорога Львів-Краковець

Сьогодні Укравтодор оголосив конкурс на будівництво, подальшу експлуатацію та утримання нової платної автомобільної дороги Львів-Краковець.

Про це повідомила прес-служба Укравтодору.

«Починаючи від сьогодні й до 11 години 24 липня 2015 року всі зацікавлені компанії, котрі є резидентами або нерезидентами України, потенційно відповідають вимогам до учасників концесійного конкурсу, а також бажають виступити інвестором пілотного проекту мають направити на розгляд конкурсної комісії заявку на участь, складену за отриманою в Укравтодорі інструкцією», – повідомила начальник Відділу міжнародного співробітництва та інвестицій Державного агентства автомобільних доріг України Терезія Бабич.

За її словами, повідомлення претендентів про допущення чи недопущення до участі, а також запрошення їх до подачі конкурсних пропозицій за графіком проведення конкурсу відбудеться вже на початку вересня.

На вимогу норм українського законодавства концесійний конкурс триватиме близько 8 місяців, а отже визначення та оприлюднення переможця відбудеться не раніше січня 2016 року, після чого буде розпочато процес узгодження концесійного договору, його підписання, а також фінансове закриття, тобто залучення концесіонером коштів в необхідному обсязі у встановлений строк.

«За результатами оцінки ступеню зацікавленості потенційних інвесторів, проведеної Укравтодором напередодні конкурсу, бажання взяти участь у будівництві першої концесійної дороги в Україні висловили 8 провідних компаній. Більша їх частина – з Європи», – заявила Терезія Бабич.

 

Нагадаємо, конкурс на будівництво нової концесійної дороги Львів-Краковець мали оголосити ще у квітні. Її будівництво орієнтовно займе від 4 до 5 років, а вартість проїзду може становити 74 грн для легкових авто та 258 грн для вантажівок.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.