Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

залізниця

forbes.ua

П'ятниця, 29 травня 2015, 10:47

Відсьогодні залізницею можна перевозити тварин

залізниця

З 29 травня Укрзалізниця перевозитиме пасажирів та вантаж за новими правилами.

Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів України.

Відтепер у залізничному транспорті можна буде перевозити домашніх улюбленців у плацкартних вагонах нічних поїздів, раніше, незалежно від того малий чи великий собака, у плацкартних вагонах їх возити не дозволялося.

Оформлення проїзду за єдиним проїзним документом скасовано через відсутність попиту на цю послугу.

Також для перевезення дітей у внутрішньому сполученні більше не потрібні оригінал свідоцтва про народження. Для перевезення дітей віком до 16 років достатньо пред’явити нотаріально завірені копії свідоцтва про народження чи інші документи, що засвідчують вік дитини.

Для студентів, як і раніше, збережено пільговий проїзд у соціальних вагонах. Вони і надалі сплачуватимуть половину вартості проїзду в загальних, плацкартних, вагонах другого та третього класу всіх категорій поїздів приміського та міжміського сполучення, а також усіх вагонах регіональних поїздів.

При проїзді у вагонах вищої категорії – СВ, купе, перший клас (крім регіональних поїздів) для студентів встановлена повна вартість проїзного документа, знижка на ці вагони вже не діє. 

При груповому перевезенні за необхідності можна один раз здійснити заміну в списку, але не пізніше ніж за одну добу до відправлення поїзда. Для цього керівник групи має написати заяву в пункті оформлення проїзних документів.

Перелік документів, які потрібно представити при посадці у поїзд, розширено. Військовослужбовцям відтепер достатньо пред’явити військовий квиток. А особі, яка направляється додому після відбування покарання, треба при посадці в поїзд показати відповідну довідку з місця позбавлення волі.

Оформити пільговий чи безплатний проїзного документа в обмін на талони, в разі відсутності прямого поїзда до станції призначення, можна лише з однією пересадкою, а раніше кількість пересадок не враховувалась.

Нагадаємо, з 1 червня Укрзалізниця скасовує пільговий проїзд для більшості категорій населення.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.