Новини

Соціум

оздоровлення дітей

оздоровлення дітей

city-adm.lviv.ua

П'ятниця, 29 травня 2015, 18:04917

У Львові дітям учасників АТО виділять кошти на відпочинок та оздоровлення

Виконком погодив порядок надання одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення дітей учасників АТО.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету міськради прийняли положення про надання одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення та відпочинок дітей учасників АТО – мешканців Львова.

"Будуть виділятись кошти для дітей учасників АТО на відпочинок та оздоровлення в сумі 2800 гривень для кожної дитини учасника АТО. Це діти від 4 до 18 років включно. Загалом станом на сьогодні у Львові 1252 дитини учасників АТО", - зазначила директор департаменту гуманітарної політики Львівської міськради Галина Слічна.

Для отримання одноразової матеріальної допомоги один з батьків дитини подає за місцем реєстрації до відповідного відділу соціальної роботи Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді заяву за встановленою формою.

До заяви додаються такі документи: копія паспорта (1,2,11,12 стор.); копія ідентифікаційного номера; копія свідоцтва про народження дитини (дітей); довідки, листи, посвідчення та інші письмові документи, які підтверджують участь особи в антитерористичній операції, видані та скріплені печаткою уповноважених органів.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: