Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

трамвай №6

ukrfoto.net

Вівторок, 2 червня 2015, 18:19

Завтра у Львові змінять рух трамваю №6

трамвай №6

Завтра на ремонт закриють ще одну ділянку вул. Б.Хмельницького, відтак трамвай №6 курсуватиме за іншим маршрутом.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

3 червня на ремонт закриють ще частину вул. Б.Хмельницького на ділянці від пл. Криничної до вул. Гайдамацької.

Сьогодні у зв’язку з ремонтом для проїзду закриті вул. Промислова на ділянці від вул. Волинської до вул. Хмельницького. та вул. Хмельницького на ділянці від вул. Волинської до пл. Криничної. Згодом на ремонт закриють і вул. Гайдамацьку.

Протяжність всіх зазначених доріг складає близько 1,5 км. Буде виконано весь комплекс робіт: заміна інженерних мереж, трамвайних колій, дорожнього покриття, тротуарів, зовнішнього освітлення тощо.

Вулиці ремонтують в рамках співпраці з ЄБРР щодо відновлення дорожньої інфраструктури вздовж трамвайних маршрутів №2 та №6.

У зв’язку з ремонтними роботами, внесено зміни у рух міських автобусів №9 та №20. Так, автобуси цих маршрутів оминають закриту ділянку дороги по пр. Чорновола та по вул. Липинського.

Трамваї №6 курсують за зміненим маршрутом по таких вулицях: Чернівецька – Городоцька – Б.Хмельницького – Замарстинівська – Торф’яна.

 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.