Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

ДФС України

ДФС України

Понеділок, 8 червня 2015, 18:171600

Львівська податкова під загрозою блокування

Громадські активісти Львова вимагають від керівництва ДФС України негайного призначення керівника львівської податкової за результатами конкурса.

Сьогодні, 8 червня, відбулась прес-конференція громадських активістів Львова: Ігор Зінкевич – «Варта-1», Наталія Шелестак – «Варта-700» – Юрій Мартинюк – «Народна самооборона» – Іван Спринський – «Рабів до раю не пускають», Олег Радик – координатор ГІ «Економічний бойкотний рух».

«За результатами конкурсу на посаду керівника ДФС у Львівській області переміг Мальський Маркіян та Коропецький Михайло. Нам обіцяли, що на посаду буде призначено учасника конкурсу. З 4 березня нічого не змінилося. Нам стало відомо, що пан Насіров запропонував стати керівником ДФС Ірину Столярик, яка була керівником ДФС у Івано-Франківську. Ми вважаємо, що це не є правильно, такого бути не може. Тому що був проведений конкурс, результати якого ніхто не скасовував», – заявила громадська активістка Наталія Шелестак.

Представники громадських організацій озвучили протестні заходи, спровоковані позаконкурсним призначенням нового керівника у Львівську обласну державну податкову адміністрацію.

«У разі подальшого ігнорування наших вимог з боку керівництва ДФС України та невжиття відповідних кроків, спрямованих на негайне призначення керівника ДФС у Львівській області, вважатимемо відповідну позицію п. Насірова такою, що має своїм підгрунтям корупційну складову, свідомо спрямовану на загострення ситуації ситуаціїї та доведення роботи фіскальної установи Львівщини до повного колапсу. Тому змушені з 12.06.2015 до повного блокування приміщення державної фіскальної служби з метою привернення до цієї проблеми вищого керівництва держави», – заявили протестувальники.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: