Новини

Соціум

шини під податковою

шини під податковою

facebook.com

КПЛ підтримує блокування податкової у Львові

П'ятниця, 12 червня 2015, 10:01

Комітет підприємців Львівщини підтримує дії громадських активістів щодо блокування ДФС Львівщини внаслідок зволікання з оголошенням результатів конкурсу на посаду начальника львівської податкової.

Про це йдеться у зверненні Комітету підприємців Львівщини.

Комітет підприємців Львівщини звернувся до керівницитва ДФС України з проханням завершити та оголосити результати конкурсу на посаду начальника ГУ Державної фіскальної служби у Львівській області. 

"Ми не можемо пояснити, чому керівництво Державної фіскальної служби України вперто ігнорує результати проведеного прозорого і відкритого конкурсного відбору на посаду керівника цього відомства у Львівській області та не призначає одного із двох рекомендованих достойників.

"З огляду на викладене, Комітет підприємців Львівщини вимагає призначення керівника Державної фіскальної служби нашої області за результатами проведеного конкурсу, та декларує свою підтримку та участь в акціях громадського протесту", - йдеться у зверненні.

Цьогоріч Комітет Підприємців Львівщини очолив керівник адвокатського об’єднання «Гринчук і партнери» Андрій Гринчук.

Нагадаємо, з 10 червня громадські активісти чергують під податковою на вул. Стрийській у Львові, вимагаючи призначення керівника ДФС Львівщини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.