Новини

Інфраструктура

дворик на Підзамче

дворик на Підзамче

city-adm.lviv.ua

На Підзамче облаштували двір за 150 тис. грн

П'ятниця, 12 червня 2015, 11:06

У Львові на вул. Хмельницького завершили облаштування дворику за понад 150 тис. грн.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Цього тижня Інститут міста представив відновлений дворик у рамках проекту «Ревіталізація Підзамче». Двір будинку, розташованого за адресою вул. Хмельницького 105-105а, відновлювали протягом 6 місяців.

«Подвір’я на вул. Богдана Хмельницького належить до двох будинків – п’яти- та одноповерхового. Ці різні за характером будівлі пропонували свої окремі види середовища. Тож основна ідея проекту – надання ідентичності простору між цими двома будинками. Як і для інших проектів в рамках «Ревіталізації Підзамче», для нас важливим було не нав’язувати конкретну концепцію дизайну, а радше спонукати мешканців прийняти зміни та продовжувати дбати про подвір’я. У цьому, впевнений, ми досягли мети», – зазначив архітектор проекту Андрій Шуляр, .

За словами координатора проекту від Інституту міста Ярини Мельник, головна ідея проекту – це розвивати активні спільноти мешканців.

«Варто зазначити, що мешканці долучились до проекту, профінансувавши освітлення та огорожу, а з початку сезону активно займаються садівництвом», – розповіла Ярина Мельник.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.