Новини

Соціум

пологовий на Батальні

пологовий на Батальні

posydenky.lvivport.com

Завтра працівники пологового на Батальній пікетуватимуть ЛОДА

Понеділок, 15 червня 2015, 18:04

Медики Львівського перинатального центру повторно пікетуватимуть Львівську облдержадміністрацію через відсутність заходів щодо поновлення реконструкції закладу.

Про це повідомляє ГО "Відродження Львівського перинатального центру".

Працівники пологового на вул. Дж. Вашингтона, 6 вимагають у обласної влади провести кінцеву експертизу стану Львівського обласного перинатального центру та оголосити тендер на визначення нового підрядника з будівництва, що посадовці обіцяли зробити ще в квітні цього року.

"Протягом двох тижнів після проведення акції протесту 2.06.2015р., керівництво області не вжило жодних заходів щодо поновлення реконструкції центру, повернення працівників установи на власні робочі місця та початку освоєння 45 млн.грн, виділених на реконструкцію Перинатального центру", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 2 червня до пікетувальників вийшла заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак, яка пообіцяла, що наступного тижня заплановано провести зустріч з представниками генпідрядника ПрАТ "Аеробуд", який досі займався реконструкцією пологового будинку та якнайшвидше вирішити питання.

З держбюджету на реконструкцію Львівського обласного перинатального центру виділено 45 млн грн. Також ще у березні голова Львівської ОДА Олег Синютка повідомив, що тендер на обрання нового підрядника буде проведений до травня, а самого травня уже розпочнуться будівельні роботи у Львівському перинатальному центрі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.