Новини

Інфраструктура

маршрути

маршрути

hannahwilmshurst.wordpress.com

Середа, 17 червня 2015, 18:30808

У Львові з'являться нічні маршрутки

У Львові тимчасово впроваджують нічні маршрутки, які коштуватимуть 8 грн.

Про це стало відомо сьогодні, 17 червня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради.

Тимчасова мережа нічних маршруток працюватиме з 19 липня до 30 вересня цього року у складі 7 маршрутів з 23.00 до 6.00 год. Перевезення здійснюватимуться 1 автобусом на кожному з маршрутів, що забезпечить інтервал руху – 1 год.

Посвідчення на безоплатний проїзд пільговими категоріями пасажирів у нічному міському транспорті не діятимуть.

«Прийнято рішення про проведення обстеження нічних маршрутів у нашому місті на 3 місяці. Тариф на ці три місяці буде складати 8 грн, тому що ми не знаємо реального пасажиропотоку на всіх нічних маршрутах. Три місяці нам дається, щоб провести реальне обстеження пасажиропотоку, тоді будемо знати, яка реальна потреба в цьому проекті. Може бути і більше маршрутів, якщо буде потреба. Може бути і більша кількість автобусів на кожному маршруті, може  і тариф бути інший. Все залежить від пасажиропотоку», – зазначив начальник управління транспорту та зв’язку Львівської міськради Віктор Щир. 

Департамент житлового господарства та інфраструктури організує вивчення попиту населення на нічні автомобільні перевезення через обстеження пасажиропотоків міських автобусних маршрутів загального користування.

Результати обстеження пасажиропотоків дадуть змогу зформувати мережі нічних міських автобусних маршрутів загального користування та визначити структуру та кількість рухомого складу на маршрутах.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.