Новини

Політика

Верховна Рада

Верховна Рада

7dniv.info

Учасники АТО не платитимуть військового збору

П'ятниця, 19 червня 2015, 09:52

Верховна Рада звільнила учасників АТО від сплати військового збору.

Вчора, 18 червня, Верховна Рада прийняла законопроект №2980 про війський збір.

Верховна Рада внесла зміни до Податкового кодексу, якими звільнила від сплати військового збору учасників АТО на сході України.

За це рішення проголосували 277 народних депутатів.

«Законодавчим актом передбачено  звільнення від оподаткування військовим збором доходи у вигляді грошового забезпечення працівників правоохоронних органів, військовослужбовців та працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, осіб рядового, начальницького складу, військовослужбовців, працівники Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та інших осіб, які беруть безпосередню участь в антитерористичній операції на період її проведення». – йдеться у законопроекті.

Нагадаємо, у травні нардепи скасували стягнення військового збору з купівлі-продажу іноземної валюти для фізичних осіб, який набув чинності 11 червня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.