Новини

Інфраструктура

площа Митна

площа Митна

Четвер, 9 липня 2015, 17:48945

Львів побачить площу Митну оновленою вже наступного літа

Міський голова Львова Андрій Садовий прогнозує відкриття площі Митної влітку наступного року.

Про це стало відомо сьогодні, 9 липня, під час брифінгу щодо реконструкції площі Митної та проведення робіт з заміни інженерних мереж.

За словами Садового повної реконструкції площі слід очікувати влітку 2016 року.

«Ще одна площа отримує нове життя: збільшується громадський простір, буде повністю перемощена сама площа, перед тим ми міняємо всі мережі водопостачання, каналізування. Вже приступили до ремонту даху костелу Клариса, де розміщується експозиція Пінзеля. До кінця цього року дах має бути поремонтований» - прокоментував Андрій Садовий.

На Митній площі знімуть стару бруківку та покладуть гранітні плити, відреставрують існуючий фонтан, зроблять сухий фонтан для дітей, а ЛКП «Зелений Львів» висадить дерева.

Головний архітектор міста Юліан Чаплінський зазначив, що гранітне покриття буде європейської якості, не тільки міцним, але й не слизьким. Однак, найскладнішим завданням ремонтних робіт є реконструкція колектора, який наразі знаходиться в аварійному стані.

«15 липня відбудеться відкриття тендеру, подивимось хто виграє і в цьому році приступаємо до робіт. Нам ще бракує грошей, будем мати пленарне засідання у вівторок на сесії міськради, будем просити депутатів, щоб фіналізували по грошах» - зазначив міський голова.

Що стосується загальної вартості проекту, то вказана сума наближається до 8 млн грн.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.