Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

яценюк в оттаві

яценюк в оттаві

joinfo.ua

Середа, 15 липня 2015, 10:00

Україна та Канада завершили переговорити про створення зони вільної торгівлі

Вчора, 14 липня, в Оттаві Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка підписав документ про завершення переговорного процесу щодо створення зони вільної торгівлі між Україною та Канадою.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Від імені Уряду України документ підписала Торговий представник України Наталія Микольська, від імені Уряду Канади - представник Міністерства закордонних справ, торгівлі і розвитку Канади – директор департаменту доступу до ринків Марвін Хільдебранд.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк підкреслив, що підписання цього документа – це  “відкриття нової сторінки у двосторонніх відносинах України та Канади”.

Положення проекту Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою забезпечують, зокрема, поглиблення торговельного та економічного співробітництва, в тому числі в частині торгівлі промисловими і сільськогосподарськими товарами, захисту інтелектуальної власності, регулювання державних закупівель.

Одразу після набуття чинності Угоди, Канада відкриє українським експортерам вільний доступ до 98% свого ринку товарів. Натомість Україна, перш ніж лібералізувати ринок, повністю скасувавши імпортні мита, матиме у розпорядженні перехідний період.

У перспективі для бізнесу Угода повинна стати можливістю диверсифікації торговельних потоків, та дати поштовх до модернізації українських підприємств для виробництва товарів із високою доданою вартістю для експорту до Канади.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.