Новини

Соціум

Сквер на площі св.Юра

Сквер на площі св.Юра

У Львові стартує аукціон для збору коштів на пам’ятник Шептицькому

Вівторок, 21 липня 2015, 10:16

24 липня у Львові відбудеться великий благодійний аукціон для збору коштів на пам’ятник Митрополитові Андрею Шептицькому.

Про це повідомила прес-служба громадської ради "Святий Юр".

24 липня у актовій залі головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться благодійний аукціон творів образотворчого мистецтва для збору коштів для будівництва пам’ятника Митрополитові Андрею Шептицькому.

На аукціоні будуть представлені роботи відомих сучасних митців з України та з-закордону. Як повідомляють у прес-службі організації, свої роботи вже зголосилися надати народний художник України Любомир Медвідь, український художник-постімпресіоніст та експресіоніст Михайло Демцю, художник-експресіоніст Володимир Риботицький, дійсний член Академічного Сенату Міжнародної Академії Сучасного Мистецтва Борис Буряк, заслужений художник України Микола Шимчук, член Національної академії мистецтв України, Анрій Бокотей, володар гран-прі Міжнародного салону мистецтв (Ліон-Франція) Віктор Москалюк, народний художник України Микола Андрущенко, заслужений фотограф України Василь Пилип’юк, а також інші популярні художники, графіки, скульптори.

Окрім картин на аукціоні можна буде придбати об’ємно-просторові вироби зі скла, кераміки тощо, а також художні фотографії.

«Усі вилучені кошти будуть скеровані на будівництво пам’ятника Митрополитові Андрею Шептицькому. Наразі виготовлення бронзової фігури перебуває на завершальному етапі відлиття та формування. Оскільки до освячення та відкриття пам’ятника запланованого на 29 липня залишається не так багато часу, закликаємо львів’ян не бути байдужими й активно долучатися до проведення цього заходу», - розповів голова Благодійного фонду «Святий Юр» Григорій Брунець.

Для реєстрації в аукціоні твори образотворчого мистецтва слід надати в кабінет №236 головного корпусу НУ «Львівська політехніка» на вул. Степана Бандери,12. Відбудеться аукціон о 17:00 год.

Долучитися до збору коштів на будівництво пам’ятника:

Реквізити благодійного фонду «Святий Юр» п/р 26006301369035 Львівське обласне управління АТ «Ощадбанк», МФО 325796, код ЄДРПОУ 39620025.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.