Новини

Інфраструктура

Олег Синютка

Олег Синютка

Вівторок, 21 липня 2015, 17:21844

Синютка поспілкувався з Чуркіним про долю ЛАЗу

Голова Львівської ОДА Олег Синютка сприятиме фінансовій допомозі ЛАЗу, якщо побачить офіційні угоди на виготовлення автобусів на території Львівського автобусного заводу.

Про це на прес-конференції повідомив голова Львівської ОДА Олег Синютка, передає кореспондент Варіантів.

Минулого тижня Олег Синютка поспілкувався з власником ЛАЗу Ігорем Чуркіним про відновлення виробництва на Львівському автобусному заводі.

"Минулого тижня я мав у своєму кабінеті розмову з паном Чуркіним. Пан Чуркін продемонстрував мені проект угоди між Львівським автобусним заводом і єгипетською компанії про поставку автобусів. Я йому запропонував вийти на публічну прес-конференцію та продемонструвати свої запевнення, що буде відновлено виробництво", – заявив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Ігор Чуркін обіцяв голові ЛОДА проденструвати угоди в понеділок, 20 липня. Проте власник Львівського автобусного заводу цього не зробив.

"Будь-які розмови з паном Чуркіним я буду вести після офіційної демонстрації угоди з єгипетської чи будь-якої іншою компанією на виробництво автобусів на території ЛАЗу. Наразі я вважаю, що власник автобусного заводу є неефективним", – додав Синютка.

Нагадаємо, за розпорядженням прокурора Львівщини Романа Федика створено групу прокурорів, яка опрацьовує документацію щодо можливості повернення у судовому порядку зазначеного об’єкта на користь держави.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.