Новини

Інфраструктура

індустріальний парк

індустріальний парк

westmoreland.pa.us

Індустріальний парк у Львові Рясне-2 дасть змогу залучити 50 млн. євро інвестицій

Четвер, 23 липня 2015, 14:55

Створення індустріального парку «Рясне-2» дасть змогу залучити 50 млн. євро інвестицій та 3 тис. нових робочих місць.

Про це стало відомо сьогодні, 23 липня, на засіданні колегії Львівської ОДА.

За словами директора депаратменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Василя Лозинського, після завершення створенння індустріального парку «Рясне-2» відкриється можливість залучити 50 млн. євро інвестицій , 3 тис. нових робочих місць та іноземних компанії.

Для створення індустріальних парків видібрано 12 ділянок.

Наразі на Львівщині ведеться робота щодо створення індустріальних парків у Львові, місті Новий Розділ, Яворівському районі та у Кам’янці-Бузькій.

Учасники будівництва індустріальних парків отримують звільнення від ПДВ при ввезенні обладнання та комплектуючих, спрощені доступ до земельних ділянок та процедура підключення до інфраструктури.

Сьогодні стало відомо, що на 2016 рік буде закладено кошти на фінансування створення індустріального парку у місті Кам'янка-Бузька. Цей об'єкт стане умовою розвитку сільськогосподарського машинобудування, виробництва меблів та промисловості будівельних матеріалів на його території. 

Нагадаємо, що філія голандської компанії «СТР» у Львові стала переможцем інвестиційного конкурсу з будівництва індустріального парку «Рясне-2».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.