Новини

Інфраструктура

проспект Свободи

проспект Свободи

uk.wikipedia.org

У Львові до жовтня перекриють рух на проспекті Свободи

П'ятниця, 7 серпня 2015, 16:22

8 серпня проспект Свободи закриють для руху транспорту – розпочнуться роботи з реконструкції вулиці.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Ремонт розпочнеться на ділянці від вул. Академіка В. Гнатюка до вул. М. Вороного та триватиме орієнтовно до 1 жовтня.

Як розповіли в управлінні інженерного господарства Львівської міськради, реконструкція передбачатиме відновлення дорожнього покриття в бруківці, облаштування в’їздів з мозаїчного каменю, ремонт тротуарів із влаштуванням гранітної плитки, влаштування на півкуль, у кількості 247 шт., велодоріжок, протяжністю у 444 кв м, та дренажу.

Також тут планують перевлаштувати оглядовий колодязь та влаштувати «глухі» колодязі на існуючому колекторі, перевлаштувати каналізаційні випуски будинків із влаштуванням проміжних колодязів перед підключенням.

Окрім того, буде проведено заміну всіх дощоприймальних колодязів із гідрозатворами і декоративних опор зовнішнього освітлення, встановлено делінізатор та здійснено незначне пониження поздовжнього профілю на перехресті з вул. Коперніка.

Зазначимо, що найближчим часом у місті планують провести реконструкцію вул. Сихівської та просп. Червоної Калини, а також розпочати ремонтні роботи на вул. Мечникова і прокладання велодоріжок у мікрорайоні Рясне-1 та на пр. Чорновола.

Нагадаємо, вартість ремонту проспекту Свободи становить 12 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.