Новини

Соціум

Cихів

Cихів

Четвер, 20 серпня 2015, 14:562289

У ТОВ «Квіти Львова-плюс» хочуть відсудити незаконну земельну ділянку

Землю на вул. Стрийській, 195, яку орендує ТОВ «Квіти Львова-плюс», прокуратура прагне повернути у власність міста.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Прокуратура Львова подала позов до господарського суду Львівської області про скасування ухвал Львівської міської ради та визнання недійсним договору оренди земельної ділянки площею 3,0777 га, що на вул. Стрийській, 195 та зобов’язання повернути її у розпорядження міста.

Зазначимо, землю на вул. Стрийській міськрада надала ТОВ «Квіти Львова-плюс» в оренду терміном на 10 років для будівництва та обслуговування багатоповерхового будинку.

«Підставою для вжиття заходів прокурорського реагування,стали результати розгляду органами прокуратури області, із залученням органів державного контролю звернень щодо законності виділення ЛМР вищевказаної земельної ділянки, вкритої зеленими насадженнями, а також порубки там дерев», – повідомляють у прокуратурі.  

Також було з’ясовано, що в грудні 2014 року між Львівською міськрадою та ТОВ «Квіти Львова-плюс» укладено договір оренди цієї землі, при цьому, на праві приватної власності товариства за вказаною адресою належить об’єкт нерухомого майна площею 3196 кв.м.

«Однак, зіставлення площі забудови існуючого об'єкту нерухомості (3196 кв.м.) та площі земельної ділянки (30777 кв. м.) свідчить про їх неспівмірність. Крім того, ПрАТ «Квіти Львова», як попередній власник об’єктів нерухомого майна та землекористувач спірної ділянки, сплачувало земельний податок до бюджету за користування землею площею лише 2497,8 кв.м», – повідомляють у прокуратурі. 

Відтак, у ТОВ «Квіти Львова-плюс» відсутні будь-які правові підстави для отримання цієї земельної ділянки  без участі в земельних торгах.

Наразі прокуратура виступає за повернення в комунальну власність територіальної громади міста цієї земельної ділянки. Крім того, до суду підготовлено заяву про заборону на здійснення будівельних та інших робіт.

Також прокуратурою Сихівського району Львова здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, яке на даний час розслідується Сихівським РВ, за фактом вчинення кримінального правопорушення щодо незаконного зрізу дерев та знищення і пошкодження зелених насаджень на цій земельній ділянці.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.