Новини

Політика

Андрій Антонищак

Андрій Антонищак

Фанати Легії кинули гранату в нардепа Антонищака

П'ятниця, 21 серпня 2015, 12:44

Вчора ввечері у Києва на Михайлівській площі від безчинств фанатів польської Легії постраждав нардеп Андрій Антонищак.

Про це повідомляє прес-служба БПП.

"Вчора на Михайлівській площі відбувалось зібрання сотників самооборони Майдану, де розташований офіс організації. Ми стали свідками того, як фанати польського футбольного клубу Легія нападали на українських правоохоронців. Намагалися бити їх, стягували з них шоломи і викрикували антиукраїнські гасла. Це абсолютні безчинства і не припустимі дії зі сторони іноземних громадян по відношенню до українських правоохоронців і до нашої держави. Я не міг залишатися осторонь і підійшов до місця сутичок з тим, щоб заспокоїти хуліганів, так як я володію польською мовою", – повідомив Андрій Антонищак.

За словами народного депутата, під час спроб заспокоїти польських фанатів, з їхньої сторони йому в ноги була кинута світло-шумова граната, внаслідок чого він отримав поранення ноги.

Андрій Антонищак також повідомив, що після звернення до лікарів, його стан задовільний.

"Відверті хуліганські дії польських громадян, які називають себе "вболівальниками" є неприпустимими. Вони нічого спільного не мають зі спортом. Більше того, вони є дикими і небезпечними з огляду на те, що наші країни об’єднують зусилля і протистоять спільному ворогу. Адже ні для кого не секрет – на Україні імперські амбіції Путіна не зупиняться, наступною буде Польща", – наголосив Андрій Антонищак.

Він також висловив сподівання, що ганебна поведінка купки шовіністично налаштованих фанатів з Польщі не відображає настрої всього польського народу.

"Я переконаний, що абсолютна більшість поляків з Україною і підтримують нас. А тим, хто приїхав до нас розпалювати міжнаціональну ворожнечу, демонструвати шовінізм по відношенню до України – в Польщі буде дана відповідна оцінка як суспільства, так і польських правоохоронних органів", – підкреслив Андрій Антонищак.

Нагадаємо, у вчора Львові фанати Легії також були причетні до хуліганських дій.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.