Новини

Політика

тунель під Ла-Маншем

тунель під Ла-Маншем

podrobnosti.ua

Великобританія та Франція спільно боротимуться з біженцями

П'ятниця, 21 серпня 2015, 14:27

Великобританія та Франціяпідписати угоду про врегулювання кризи із нелегальними мігрантами.

Про це повідомляє Euronews.com.

Угоду підписали у французькому місті Кале. Документ завізували керівники міністерств внутрішніх справ Франції Бернар Казньов та Великої Британії Тереза ??Мей, які домовились про створення спільного центру боротьби із нелегальною міграцією.

"Цей вибір змушує нас шукати і впроваджувати ефективні рішення з регулювання мігрантських потоків, розміщення біженців у гуманний спосіб, щоб виконати наші зобов‘язання щодо надання притулку, але також, і я це підкреслюю, щоб рішуче боротися із мережами контрабандистів", – заявив Бернар Казньов.

Основним завданням центру стане протидія кримінальним організаціям, які привозять нелегалів у північну Францію, а також переправляють їх через Ла-Манш до британських берегів.

"Ситуація, із якою ми стикаємося у Кале, є результатом глобального міграційного виклику. І саме тому наші дві країни і далі працюють разом, щоб переконати інших членів ЄС, що країни-транзитери, а також ті, звідки йде міграційний потік, відіграють свою роль у рішенні цієї проблеми", – заявила Тереза Мей.

Згідно з угодою, Британія щорічно виділятиме 5 млн євро для посилення заходів безпеки у районі Євротунелю і у порту Кале. А Франція мобілізує додаткові сили для охорони транспортних комунікацій. 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.