Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Яблуневий дар

Яблуневий дар

ekologia.lviv.ua

Понеділок, 31 серпня 2015, 10:29

Суд заарештував майно львівської компанії "Яблуневий дар"

Печерський суд Києва наклав арешт на майно компаній "Яблуневий дар" і "Танк Транс", які належать Тарасові Борщовському.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Арешт був накладений за зверненням Генеральної прокуратури, яка вважає, що посадові особи цих компаній незаконно заволоділи правами Державної іпотечної установи на суму 1,41 млрд грн.

Підставою для арешту майна став взаємозалік між компаніями Борщовського і американською компанією Cargill, яка вивела свої інвестиції з "Дельта Банку" за рахунок погашення кредитів "Яблуневий дар" (ТМ Galicia) і "Танк Транс".

Кредитором компаній "Яблуневий дар" і "Танк Транс" виступив "Дельта Банк" на суму близько 110 млн євро. Частково поручителем за цими кредитами виступив сам Тарас Борщовський.

Банку вдалося отримати кредит у Державної іпотечної установи на суму 1,41 млрд грн. У забезпечення цього кредиту були передані борги компаній "Яблуневий дар" і "Танк Транс", проте в результаті проведених взаємозаліків ДІУ позбулося забезпечення за кредитом.

Як повідомив один з високопоставлених співробітників Державної іпотечної установи, вони отримали інформацію про те, що Борщовський веде переговори через першого заступника генпрокурора Олега Заліско про зняття претензій ГПУ компаніям "Яблуневий дар" і "Танк Транс".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.