Новини

Економіка

земельна ділянка

земельна ділянка

volynnews.com

Четвер, 3 вересня 2015, 11:46689

На Львівщині за 54 земельні ділянки отримали майже три млн грн

Місцеві бюджети Львівщини отримали 2,4 млн грн від продажу прав оренди землі.

Про це повідомила прес-служба Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Впродовж 2015 року на земельних аукціонах землевпорядна служба продала право оренди на 54 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності.

У ході проведених земельних торгів річна орендна плата збільшився майже втричі, з 0,8 млн грн. стартової ціни до 2,4 млн грн. Переможцями у боротьбі за право оренди земель на Львівщині стали місцеві агровиробники та фермери, великі сільськогосподарські компанії та агропідприємства.

«У цьому році фахівці Держгеокадастру Львівщини організували вісім земельних аукціонів. Результати торгів свідчать про збільшення кількості інвесторів, готових вкладати гроші у розвиток аграрного сектору нашого регіону», – відзначив начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Наступний земельний аукціон на Львівщині відбудеться 15 вересня 2015 року. Землевпорядники планують продати права оренди на 13 земельних ділянок розташованих на території Мостиського (6), Миколаївського(1), Буського (1), Самбірського (3) та Радехівського (2) районів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.