Новини

Дрон

річка Тисмениця

річка Тисмениця

drohobyczer-zeitung.com

У Дрогобичі може виникнути екологічна катастрофа

Понеділок, 7 вересня 2015, 17:18

У Дрогобичі у річку Тисменицю можуть зсунутися будинки, дорога та міст.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка доручив провести виїзне засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій у Дрогобичі щодо запобігання виникнення екологічного лиха з річкою Тисменицею.

"Річ у тім, що в межах міста річка Тисмениця має загрозливу ерозію в п'яти місцях: береги ріки підмило водою, відповідно існує загроза просадки грунту, зміни русла та обриву берега. Це несе небезпеку для довколишніх будинків і загрожує безпосередньо життю людей. Якщо негайно не провести робіт з берегоукріплення, то у випадку повені чи паводку житлові будинки, промислові об’єкти, господарські споруди, дорога та навіть міст через Тисменицю можуть зсунутися в річку", – повідомив начальник Львівського обласного управління водних ресурсів Володимир Садовий.

Зазначимо, що у селі Смільно, що у Дрогобицькому районі також існує загрозлива екологічна ситуація. Річка Бистриця підмиває сільське кладовище, відповідно існує загроза зсуву могил. На даний момент уже розроблено проектно-кошторисну документацію на виконання берегоукріплюючих робіт.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.