Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

судді

volynpost.com

Вівторок, 8 вересня 2015, 13:55

10 суддів Львівщини притягнуть до відповідальності

судді

Суддів Шевченківського та Франківського районних судів Львова, Самбірського міськрайонного суду, а також Золочівського районного суду звинуватили у порушенні закону.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Відтак, у вересні до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України подано 4 заяви стосовно суддів Шевченківського та Франківського районних судів Львова, Самбірського міськрайонного суду, а також Золочівського районного суду Львівської області з метою притягнення їх до відповідальності.

Як повідомляють у прокуратурі, заяви подано у зв’язку з істотним порушенням суддями норм процесуального права, що унеможливило реалізацію наданих учасникам судового процесу процесуальних прав та виконання процесуальних обов’язків, а також порушенням засад рівності всіх учасників судового процесу перед законом і судом, змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості, перешкоджання реалізації прав інших учасників судового процесу.

Загалом упродовж 2015 року до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України прокуратурою області подано 10 заяв про відкриття дисциплінарних проваджень стосовно суддів Львівщини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.