Новини

ВРУ

Верховна Рада проголосувала за земельні аукціони

Верховна Рада проголосувала за земельні аукціони

Верховна Рада проголосувала за земельні аукціони

Четвер, 5 липня 2012, 13:18

Верховна Рада України прийняла в другому читанні як закон депутатський законопроект № 10231-3 про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо порядку проведення земельних торгів у формі аукціону).

"За" відповідний законопроект проголосували 253 народних депутата з мінімально необхідних 226, повідомляє РБК-Україна.

Закон встановлює, що земельні торги проводяться у формі аукціону, за результатами проведення якого укладається договір купівлі-продажу, оренди земельної ділянки з учасником земельних торгів, який запропонував найвищу ціну за земельну ділянку товари, або вищу плату за користування нею, зафіксовану в ході проведення земельних торгів.

Закон також передбачає, що продаж земельних ділянок державної або комунальної власності або прав на них повинна здійснюватися виключно на земельних торгах.

Крім того, продаж земельних ділянок приватної власності або прав на них на земельних торгах може регулюватися положеннями чинного Земельного кодексу, якщо інше не передбачено законом.

Відповідно до закону, укладений договір купівлі-продажу земельної ділянки нотаріально засвідчується, а право на земельну ділянку, придбане за результатами проведення аукціону, підлягає державній реєстрації в порядку, визначеному законом.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.