Новини

Політика

вибори 2015

вибори 2015

unian.uа

На виборах до Львівської міськради НРУ очолить Мартинюк

П'ятниця, 25 вересня 2015, 17:36

Народний Рух України висунув кандидатів у депутати до Львівської міської ради.

Про це повідомляє Львівська міська організація Народного Руху України.

НРУ затвердив список кандидатів в депутати до Львівської та Винниківської міських рад.

Відтак, першим номером став голова міської організації РУХу Ігор Мартинюк.

Зазначимо, на початку червня депутат Львівської облради, керівник фракції Народного Руху України у Львівській обласній раді Андрій Корнат був призначений заступником голови Львівської ОДА Олега Синютки.

Кандидати в депутати до Львівської міської ради від Народного Руху України:

1. Галицький р-н             Богоніс Михайло

2. Галицький р-н             Карелін Олег

3. Галицький р-н             Штурин Ярослав

4. Галицький р-н             Когут Тарас

5. Галицький р-н             Кирчів Наталя

6. Залізничний р-н           Годик Михайло

7. Залізничний р-н           Петик Ігор

8. Залізничний р-н          Майборода Костянтин

9. Залізничний р-н         Прислопська Зінаїда

10. Залізничний р-н        Шріба Олександр

11. Залізничний р-н       Пастернак Тарас

12. Залізничний р-н       Кисіль Ярослав

13. Залізничний р-н       Добушовська Уляна

14. Залізничний р-н       Юзич Оксана

15. Залізничний р-н       Захарчук Юлія

16. Залізничний р-н       Уський Андрій

17. Залізничний р-н       Яхвак Дмитро

18. Личаківський р-н     Пастушенко Ольга

19. Личаківський р-н     Беднарський Олесь

20. Личаківський р-н      Вацеба Оксана

21. Личаківський р-н      Цюник Василь

22. Личаківський р-н      Стецьків Микола

23. Личаківський р-н      Гавришкевич Ігор

24. Личаківський р-н      Голик Марія

25. Личаківський р-н      Нікітчин Юля

26. Личаківський р-н       Лишневський Богдан

27. Сихівський р-н          Правосудов Володимир

28. Сихівський р-н          Германович Юрій

29. Сихівський р-н          Федунь Наталя

30.Сихівський р-н           Середюк Валентин

31. Сихівський р-н          Прийма Юрій

32. Сихівський р-н          Дацій Олег

33. Сихівський р-н          Цюпяк Іван

34. Сихівський р-н          Паук Мирон

35. Сихівський р-н          Федорик Тарас

36. Сихівський р-н          Короляк Богдана

37. Сихівський р-н          Козицький Андрій

38. Сихівський р-н          Доберштан Маряна

39. Сихівський р-н          Ховалко Наталя

40. Франківський р-н     Чепурний Сергій

42. Франківський р-н     Хома Тарас

43. Франківський р-н     Мацьків Зеновія

44. Франківський р-н      Левкович Леся

45. Франківський р-н      Гладишев Володимир

46. Франківський р-н      Маруняк Андрій

47. Франківський р-н      Миляник Тарас

48. Франківський р-н      Миляник Захар

49. Франківський р-н      Курій Богдан

50. Франківський р-н      Добрянська Наталя

51. Франківський р-н      Бордовська Ельвіра

52. Шевченківський р-н   Киричинський Ярослав

53. Шевченківський р-н   Приступа Тарас

54. Шевченківський р-н    Тимець Юрій 

55. Шевченківський р-н    Янцевич Ірина

56. Шевченківський р-н    Ситронська Ольга

57. Шевченківський р-н     Ометюх Василь

59. Шевченківський р-н     Яремко Ірина

60. Шевченківський р-н     Кизик Ірина

61. Шевченківський р-н     Михновецький Олександр

62. Шевченківський р-н     Грибик Василь

63. Шевченківський р-н     Ціхоляз Роман

64. Шевченківський р-н     Качмарик Лілія

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.