Новини

Політика

виборча дільниця

виборча дільниця

vn.20minut.ua

Місцеві вибори контролюватимуть 85 тис правоохоронців

Понеділок, 28 вересня 2015, 16:03

МВС планує залучити 85 тис. міліціонерів до забезпечення правопорядку на місцевих виборах 25 жовтня.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відтак, у зв'язку з місцевими виборами, запланованими на 25 жовтня,МВС переходить на посилений режим несення служби з 14 жовтня.

"За нашими підрахунками, щоб забезпечити виборчий процес, охорону, якщо порахувати по 2 правоохоронці на ділянку, нам треба не менше 85 тис. людей", – наголосив сьогодні на брифінгу радник міністра внутрішніх справ Іван Стійко.

За його словами, в областях України відкриється понад 40 тис. виборчих дільниць. Що стосується забезпечення правопорядку в Донецькій та Луганській областях, то, як зазначив радник міністра, там МВС формуватиме спецбатальйони міліції і залучатиме прикордонників до охорони ділянок.

Також Стійко поінформував, що українська міліція перейде на посилений режим роботи з 14 жовтня, формуватимуться групи для охорони правопорядку на виборчих дільницях.

Нагадаємо, місцеві вибори в Україні заплановані на 25 жовтня 2015 року. ЦВК зареєструвала 142 політичні партії, які братимуть участь у виборах.

Також ЦВК опублікувала склад Львівської обласної виборчої комісії та оголосила з 8 вересня про початок виборчого процесу в 85 об’єднаних територіальних громадах.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.