Новини

Політика

будівництво

будівництво

budivniztvo.com

Львівська мерія контролюватиме Держархбудінспекцію

Середа, 30 вересня 2015, 18:36

Львівські депутати затвердили положення про інспекцію Державного архітектурно-будівельного контролю у місті та його структури.

Про це з сесії Львівської міської ради повідомляє кореспондент Варіантів.

Сьогодні, 30 вересня, 65 депутатів міськради підтримали положення про інспекцію Державного архітектурно-будівельного контролю. Відтепер Держархбудконтроль делегує свої повноваження Львівській міськраді.

Як йдеться у положенні, інспекція є виконавчим органом Львівської міської ради, а також підзвітна і підконтрольна міській раді, підпорядкована Львівському міському голові.

Основним завданням інспекції є здійснення державного архітектурно-будівельного контролю, виконання дозвільних та реєстраційних функцій у сфері містобудівної діяльності.

Держархбудінспекція відтепер приймає в експлуатацію закінчені будівництвом об’єкти, здійснює державний архітектурно-будівельний контроль за дотриманням вимог законодавства України у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил, положень містобудівної документації всіх рівнів, вихідних даних для проектування об’єктів містобудування, проектної документації щодо об’єктів, розташованих у межах відповідних населених пунктів тощо.

Фінансується інспекція за рахунок бюджетних коштів, а її кошторис та штатний розпис затверджує мер Львова.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.