Новини

Соціум

вирубка лісів

вирубка лісів

прес-служба Львівської ОДА

Вирубку лісу контролюватимуть в режимі онлайн

Понеділок, 5 жовтня 2015, 15:05

До кінця року на підприємствах обласного управління лісового та мисливського господарства впровадять електронний облік деревини та онлайн-моніторинг руху лісовозів.

Про це йшлось сьогодні на презентації системи моніторингу використання та відтворення лісових ресурсів у Львівській ОДА, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Очікується, що введення електронного обліку дасть змогу попередити незаконний обіг деревини, своєчасно отримувати інформацію про переміщення та залишки лісопродукції, а також контролювати її зберігання та використання. Разом з цим, система фіксації та оформлення руху деревних ресурсів дозволить контролювати оплату відвантаженого "лісу" та роботу матеріально-відповідальних осіб.

"Запровадження такої системи оптимізує виробничу діяльність підприємств, підвищить якість обліку лісопродукції, а також суттєво зменшить час оформлення документації та паперову роботу", - запевнив під час презентації начальник управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека.

За його словами, це також дасть змогу ефективніше боротись із незаконними рубками, контролювати легальність заготівлі деревини при транспортуванні.

"Правоохоронці спільно із працівниками Державної лісової охорони в місцях використання деревини та на дорожніх постах оснащатимуться кишеньковими персональними комп’ютерами, в яких є база даних усіх лісокористувачів, що заготовляють деревину. Зокрема, ці пристрої матимуть детальну інформацію про лісорубні квитки на лісозаготівельні роботи, номери пластикових бирок, закріплених на деревині, та інші дані про споживачів лісопродукції", - пояснив Анатолій Дейнека.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.