Новини

Соціум

що?де?коли?

що?де?коли?

Четвер, 8 жовтня 2015, 12:40479

Львів на вихідних прийматиме наймасовійший турнір зі «Що? Де? Коли?»

10-11 жовтня проведе турнір Чемпіонату України з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», в якій братиме участь близько 60 команд інтелектуалів з усіх регіонів нашої держави.

Турнір зі «Що? Де? Коли?» проходитиме у виставковому центрі «Південний EXPO» (вул. Щирецька, 36), що на території торгового комплексу «Південний», і до участі у ньому вже зголосилося близько чотирьохсот гравців інтелектуальної гри з усіх регіонів України. Окрім цього, у фінальному заліку очікується участь команд з Білорусі та Молдови.

Організатор турніру – українська неприбуткова громадська організація Ліга Українських Клубів – наголошує, змагання з настільки великою кількістю учасників проходитимуть в Україні вперше. Відтак наше місто зможе підтвердити статус не лише культурної, але й інтелектуальної столиці України.

Організатори турніру висловлюють подяку партнерам заходу: ПАТ «Компанія «Карлсберг-Україна», ТМ «Карпатська Джерельна», ТМ «Родинна ковбаска», видавництво «Апріорі», ресторан «Buon Gusto», квест-кімната ExitGame на «Південному».

Довідка: Українська неприбуткова громадська організація Ліга Українських Клубів налічує більше десяти тисяч гравців в усіх регіонах України та вже близько 20-ти років проводить найбільші офіційні турніри Україні з інтелектуальних ігор.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.