Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Юрій Гудима

Четвер, 15 жовтня 2015, 13:11

Кандидат у депутати до Львівської облради Гудима обходиться без житла та авто

Юрій Гудима

У 2014 році перший номер у списку ВО «Батьківщина» Юрій Гудима обходився без машини та квартири, натомість члени його сім'ї іздили на Nissan Х-trail.

Про це йдеться у його декларації про доходи, опублікованій Львівською обласною виборчою комісією на її сторінці у Фейсбуці.

Відтак, Гудима обходиться без власного житла, а члени його сім’ї мають квартиру площею 27 кв. м та авто Nissan Х-trail 2007 року випуску.

У минулому році Юрій Гудима задекларував 19 218 грн загального доходу, який становила лише заробітна плата.

Варто додати, що Юрій Гудима працює заступником директора ТзОВ «Будінвест». У партії перебуває з 2002 року, а у 2006-2010 рр. був депутатом Львівської міської ради від БЮТ.

Вкладів у банках та фінансових зобов’язань у Гудими немає, а ось у членів його сім’ї у зобов’язаннях – 804 грн за утримання майна.

Нагадаємо, Юрій Гудима за освітою – економіст, навчався у НУ «Львівська політехніка». У 1997-2002 роках був директор ТзОВ «Фірма АСКА Лтд.», а у 1999 році – заступником директора Філії Народної Кредитної Спілки «Добробут».

Згідно з виборчим списком ВО «Батьківщина», є першим номером у депутати до Львівської обласної ради.

Зазначимо, Львівська обласна територіальна виборча комісія опублікувала список кандидатів у депутати до Львівської обласної ради.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.