Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Центр зайнятості

Понеділок, 19 жовтня 2015, 11:34

На Львівщині – 21,5 тис. безробітних

Центр зайнятості

Кількість зареєстрованих безробітних на кінець вересня цього року становила 21,5 тис. осіб, з них 62,6% – жінки та 45,1% – молодь у віці до 35 років.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Відтак, за професійними групами безробітні розподілялись так: 17,0% – працівники сфери торгівлі та послуг; 14,8% – фахівці; 14,7% – законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (управителі); 13,5% – робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устатковання, складання устатковання та машин; 12,2% – професіонали; 10,1% – кваліфіковані робітники з інструментом; 9,1% – працівники найпростіших професій; 7,1% – технічні службовці; 1,5% – кваліфіковані робітники сільського та лісового господарства, риборозведення та рибальства.

Рівень зареєстрованого безробіття в цілому по області на кінець вересня 2015 р. становив 1,4% населення працездатного віку, у сільській місцевості – 1,4%, у міських поселеннях – 1,3%.

Навантаження зареєстрованих безробітних на 10 вільних робочих місць на кінець вересня становило 86 осіб. За районними центрами зайнятості значення цього показника коливалося від 35 осіб у Львівському МЦЗ до 620 осіб – у Новороздільському МЦЗ.

За професійними групами найбільший попит спостерігався на робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устатковання, складання устатковання та машин (25,8% від загальної кількості заявлених вакансій), кваліфікованих робітників з інструментом (24,1%), працівників сфери торгівлі та послуг (16,7%), а найменший – на кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (0,5%), технічних службовців (2,5%).

Найбільше навантаження зареєстрованих безробітних на 10 вільних робочих місць спостерігалося на кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства – 269 осіб та на технічних службовців – 246 осіб.

Середньооблікова кількість безробітних, які отримали допомогу по безробіттю впродовж вересня становила 19,2 тис. осіб. Середній розмір допомоги по безробіттю склав 1367 грн.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.