Новини

Інфраструктура

ремонт доріг

ремонт доріг

loda.gov.ua

Вартість ремонту доріг на Львівщині зросла до 170 млн грн

Понеділок, 19 жовтня 2015, 17:31

Цього року з бюджету Львівщини на дороги витратять понад 170 млн грн замість 136 млн грн.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Відтак, як зазначила начальник відділу дорожнього господарства департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу ОДА Надія Ситник, за кошти обласного бюджету на Львівщині на будівництво, ремонт і експлуатацію доріг витратять 173,5 млн грн.

Зокрема, станом на 19 жовтня завершено ремонт на 48 ділянках доріг місцевого значення. Вартість цих робіт становила 136,2 млн грн. До кінця року дорожники відновлять асфальтного покриття ще на 37,3 млн грн, враховуючи 16,5 млн грн, зекономлені під час державних закупівель.

"Окрім цього, в обласному бюджеті передбачено ще 11,6 млн грн на автомобільні дороги комунальної власності, за які планують заасфальтувати 42 вулиці. Зокрема, у населених пунктах вже відремонтовано 35 ділянок на понад 8 млн грн. Ремонтні роботи також планують завершити до кінця року", – наголосила Надія Ситник.

Нагадаємо, Служба автомобільних доріг у Львівській області провела процедури державних закупівель на дороги загального користування місцевого значення.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.