Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вибори 2015

Понеділок, 26 жовтня 2015, 15:30

У Дублянах та Жовкві перемогу здобули чинні мери, у Рава-Руській – секретар міськради

вибори 2015

За попередніми підрахунками, у Дублянах переміг Василь Попович, у Жовкві – Петро Вихопень, а у Рава-Руській – Микола Зінько.

Про це Варіантам розповів колишній депутат Жовківської районної ради Ігор Іванюк.

Відтак, на посаду міського голови у Жовкві претендувало девять кандидатів: самовисуванець Юрій Арнаутов, самовисуванець та член Української Народної Партії Людмила Байбула, чинний мер Жовкви Петро Вихопень, кандидат від Укропу Андрій Вненкевич, самовисуванець Іван Костюк, кандидат від Блоку Петра Порошенка Андрій Умрихін, Володимир Цимбала від "Об'єднання "Самопоміч", Богдан Юрдига з ВО "Свобода" та самовисуванець Євген Янушевич.

У Дублянах у виборах брали участь чотири кандидати: сомовисуванці Ольга Василенька та Артем Козін, мер Дублян Василь Попович з ВО "Свобода" та Юрій Харачко з Блоку Петра Порошенка.

За посаду мера у Рава-Руській змагалися п'ятеро людей: самовисуванці Юрій Вольський, Ростислав Костевич, Наталія Старчак та Юрій Пилипишин, секретар Рава-Руської міської ради Микола Зінько, член ВО "Свобода".

Нагадаємо, у Львівській області проголосувало близько 56% виборців, найбільше у Стрийському районі – 70%. У Львові явка виборців у Львові склала 48,37%.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.