Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

телебачення

телебачення

au.pfinance.yahoo.com

Середа, 28 жовтня 2015, 11:15

В Україні заборонили показ двох російських серіалів та сімох фільмів

Держкіно відмовило в державній реєстрації двом російським серіалам, а також анулювало прокатні посвідчення кільком фільмам, серед яких – "Бригада".

Про це повідомляє Українська правда.

27 жовтня Державне агентство з питань кіно на підставі рішення експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів протягом вересня-жовтня 2015 року відмовило в державній реєстрації серіалам: "Синдром дракона", реж. Хомерікі М., 2012р., "Тільки ти",реж.А.Семенова, 2011 р.

Окрім цього, Держкіно анулювало державну реєстрацію і скасувало прокатні посвідчення фільмам: "Вулиці розбитих ліхтарів" – 5, реж. О.Ігудін, К.Капиця, В.Татарський, 2003р., "Ми із майбутнього", реж. Малюков А., 2008 р., "Історія льотчика", реж. А.Каплун, О.Ніколаєва, 2009 р., "Бригада", реж. О.Сидоров, р.в. 2002, "Полювання на піранью (Піраньї)", реж. А.Кавун, 2006 р., "Конвой PQ-17", реж. Котт О., 2004 р., "Станиця", реж. Шевельков В., 2013р.

"Ця робота, яка триває вже другий рік, спрямована не лише на зменшення впливу російської пропаганди, ідеології на свідомість наших громадян, але й на стимулювання і створення передумов, зокрема й економічних, для виробництва власного кіно- та телеконтенту належної якості та змісту", – зазначив голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Нагадаємо, Держкіно заборонило до показу 162 фільми і телесеріали, які були вироблені в Росії з 1 січня 2014 року. Окрім цього під заборону потрапили фільм "Червоний лотос" та телесеріали "Каменська 1", "Загін", "Спецкор відділу розслідувань", "Каменська 5" та "Каменська 6", тощо.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.