Новини

Політика

Самбірська вітроелектростанція

Самбірська вітроелектростанція

loda.gov.ua

Середа, 28 жовтня 2015, 11:36949

Данія виділить Львівщині півтора мільйона євро на вітряки

Данія готова надати Львівщині грантове фінансування у 1,5 мільйона євро на розробку альтернативної енергетики.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Як розповів президент Данської бізнес-асоціації Ларс Вестб’єрг, у Данії утворено кліматичний фонд, який планує розвивати свою діяльність і в Україні.

"Цей фонд готовий надати грантове фінансування у 1,5 мільйона євро. Ці кошти можна буде використати на масштабний проект зі встановлення вітряків. А також скерувати на невеликі проекти. Як от, наприклад, на дешеві кредити у 6-8% для мешканців Львівщини на утеплення будинків чи заміну котлів", – зазначив Ларс Вестб’єрг.

За словами голови Львівської ОДА Олега Синютки, через високу вартість енергоносіїв чимало підприємців інвестують саме в альтернативну енергетику.

Дроугий візит данської делегації відбудеться 23 листопада. Разом із представниками бізнес-асоціації Данії до Львова приїдуть дипломати, які представляють Посольство Короліства Данії. Заплановано, що під час цієї зустрічі обговорюватимуть ряд важливим питань з представниками Державної фіскальної та митної служб.

Нагадаємо, найпотужніша у Західній Україні вітроелектростанція знаходиться у Старому Самборі та забезпечує Львівську залізницю.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: