Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

нарколабораторія

mvs.gov.ua

Понеділок, 2 листопада 2015, 14:01

У Стрию працювала підпільна нарколабораторія

нарколабораторія

У квартирі мешканця Стрия правоохоронці виявили хімічне обладнання, за допомогою яких він виготовляв амфетамін.

Про це повідомила прес-служба Головного управління МВС України у Львівській області.

Сьогодні, 2 листопада, працівники управління боротьби з незаконним обігом наркотиків ГУ МВС України у Львівській області виявили підпільну нарколабораторію, у якій виготовляли амфетамін.

Лабораторія була розташована у квартирі одного з багатоквартирних будинків у Стрию. Під час санкціоновано обшуку, працівники міліції виявили та вилучили хімічне обладнання, препарати та реагенти, за допомогою яких чоловік виготовляв психотропну речовину, а також готовий амфетамін.

"Цей чоловік мав спеціальні знання та навички, добре розумівся на хімічних процесах, а також мав спеціальне обладнання, за допомогою якого виготовляв наркотик. В подальшому він збував готовий амфетамін для розповсюдження на території Львівської області. Сам він, до речі, теж вживав виготовлений продукт", –зазначив начальник управління боротьби з незаконним обігом наркотиків ГУ МВС України у Львівській області полковник міліції Володимир Білоус.

Наразі вирішується питання про правову кваліфікацію злочину згідно норм Кримінального кодексу України та проводяться слідчі дії.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.