Новини

Надзвичайні ситуації

Мешканці будинку на вул. С.Стрільців попереджали комунальні служби про можливість трагедії

Мешканці будинку на вул. С.Стрільців попереджали комунальні служби про можливість трагедії

Варіанти.net

Мешканці будинку на вул. С.Стрільців попереджали комунальні служби про можливість трагедії

Вівторок, 10 липня 2012, 13:31

Мешканці будинку на вул. С.Стрільців, 8, у Львові, в якому сьогодні ставля обвал перекриття, в наслідок чого загинуло дві людини, протягом кількох тижнів зверталися до комунальних служб із проханням проконтролювати ремонтні роботи, які проводились в квартирі.

Одна з мешканок розповіла: «Квартиру купила якась молодіжна організація, на четвертому поверсі, зробили тут офіс. У нас будинок і так не дуже міцний, а до тієї квартири ходить постійно по 30-40 людей по тих дерев'яних сходах. Все тріщить, ламається. Ми ходили в різні установи, і в ЖЕК, щоби заборонили таку кількість людей тримати на 4-му поверсі. Ми просили їх взяти квартиру на 1-му поверсі. Ніяк не реагували, але 2 тижні тому вони нам сказали, що купили інше приміщення і теж на 4-му поверсі, але в іншому районі. Там вони вже роблять ремонт і квартиру в нашому будинку продаватимуть. Оскільки ніхто не хоче купити її в такому стані, в якому вона є, бо не було побілки, але в загальному все було добре: міцні стіни, перегородок багато, бо попередній власник відгороджував собі кухню, ванну окрему. Пару днів тому почали робити ремонти для того, щоби покращити вигляд зовнішній і продати. Але ми побачили, що вони виносять цегли дуже багато, що то ненормальним здалося. Одна з сусідок пішла в ЖЕК бити тривогу, ходила до мешканців ремонтованої квартири. Сьогодні з ЖЕКу обіцяли прийти, але вже запізно, бо стався обвал стелі. Люди ще під завалами. То організація, де було багато іноземців, і після обвалу багато з них кудись повтікало, деякі ще тут сидять.

Нагадаємо, сьогодні у Львові, на вул. Січових Стрільців, приблизно о 12.30 стався обвал перекриття на четвертому поверсі житлового будинку, внаслідок чого загинуло двоє осіб: громадянин США та українка.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.