Новини

Економіка

газопостачання

газопостачання

5.ua

Нові тарифи на газ будуть введені у 2016 році

П'ятниця, 13 листопада 2015, 14:57

Діючі тарифи на природний газ для населення збережуться до 1 квітня 2016 року.

Про це повідомляє УНІАН.

Як наголосив голова Нафтогазу Андрій Коболєв, нові параметри цін на газ для населення і теплокомуненерго буде введено урядом з 1 квітня 2016 року.

"До кінця зими тарифи на газ для населення залишаться на нинішньому рівні (до 200 м/куб. на місяць – 3,6 грн за кубометр. Обсяги понад 200 кубів – по 7,188 грн.)", – зазначив Андрій Коболєв.

За його словами, питання зниження тарифів на газ для населення обговорюватиметься з місією МВФ, яка розпочала роботу 12 листопада.

"Треба визнати, що сталася одна позитивна подія з огляду на планування тарифної політики щодо газу в Україні. Йдеться про глобальне падіння цін на сировину у всьому світі, що, не виключено, може вплинути на зміну графіка підвищення цін", – повідомив Коболєв.

Зазначимо, Національна комісія, яка здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг підвищила з 1 квітня мінімальний тариф на газ для населення в 3,3 раза – до 3 600 грн за тисячу кубометрів палива при споживанні до 200 куб. м газу.

В період міжсезоння – з 1 травня по 30 вересня – вартість природного газу становитиме 7 188 грн за тисячу кубометрів незалежно від обсягів споживання.

Нагадаємо, наприкінці вересня уряд встановив соціальну норму в 200 кубометрів газу за ціною 3600 гривень для всіх домогосподарств, які використовують газ для опалення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.