Новини

Політика

Депутати облради

Депутати облради

Депутати Львівської облради визначилися з членством у комісіях

Вівторок, 24 листопада 2015, 18:47

У Львівській обласній раді сформовано 12 постійних комісій.

Про це повідомляє прес-служба ЛОР.

Відтак, найчисельнішою є комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку. До неї входять:

Домчак О. І. – голова комісії, Гудима Ю. І. – заступник голови комісії, Ковч А. В. – секретар комісії, Андрусишин О. Я., Касян С. В., Кирилич В. І., Лісна М. М., Панькевич О. І., Ременяк В. В., Сич Г. І., Собко І. М., Шайдулліна О. В., Шведа В. Б.

У комісію з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури увійшли:

Саган В. С. – голова комісії, Письменна Т. О. – заступник голови комісії, Устименко В. В. – секретар комісії, Баран В. С., Жукровський П. С., Задорожний М. Л., Ковалик М. І., Кужидло В. М., Масний В. Д., Пазин Д. І., Рак С. О., Тягнибок А. Я.

У комісію з питань законності, правоохоронної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем:

Дзюдзь М. С. – голова комісії, Голуб Ю. В. – заступник голови комісії, Дорош У. М. – секретар комісії, Ільків І. П., Тенюх І. Й., Ткачик В. П.

 У комісію з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту увійшли:

Гичка М. М. – голова комісії, Ковальчук І. В. – заступник голови комісії, Савчин В. С. – секретар комісії, Лабай І. М., Нискогуз М. Ю., Овсянецький Я. О., Огоновський Ю. Я., Шаваров Ю. І.

У комісію з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації увійшли:

Візняк Ю. Я. – голова комісії, Сидорович Ю. Я. – заступник голови комісії, Бей Т. Б. – секретар комісії, Бабінська М. Р., Кеньо К. І., Сафінська О. О.

У комісію з питань екології, природних ресурсів та рекреації увійшли:

Білоус А. В. – голова комісії, Білас В. О. – заступник голови комісії, Цибуля Л. Й. – секретар комісії, Балицький О. М., Буба Є. І., Дейнека А. М., Прокопів А. І., Чад А. С.

У комісію з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики увійшли:

Гагалюк Б. М. – голова комісії, Титикало М. Ф. – заступник голови комісії, Пакіж С. П. – секретар комісії, Демчина Р. І.

У комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, транспорту, перевезень та зв'язку увійшли:

Сидорович М. В. – голова комісії, Дума А. Р. – заступник голови комісії, Кошик П. І. – секретар комісії, Грабінський І. М., Седіло М. Г.

У комісію з питань євроінтеграції, дерегуляції, зовнішньоекономічної діяльності, транскордонного співробітництва, агропромислового комплексу та зв’язків з українцями за кордоном увійшли:

Вервега Т. В. – голова комісії, Нестор Ю. Б. – заступник голови комісії, Марунчак П. М. – секретар комісії, Ковалів М. І.

У комісію з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики увійшли:

Кізима Р. М. – голова комісії, Кошулинський Р. В., Синютка О. М.

У комісію з питань комунального майна та приватизації увійшли:

Комарницький І. М. – голова комісії, Шептицький З. С. – заступник голови комісії, Свистун І. В. – секретар комісії, Барановський І. Я., Ільницький М. М., Олексишин В. П.

У комісію з питань освіти і науки увійшли:

Вантух В. П. – голова комісії, Бордун Г. В. – заступник голови комісії, Грицик О. Б. – секретар комісії, Охріменко Л. В.

Зазначимо, що найбільше лідерами за кількістю голів комісій у Обларді стали Самопоміч та Блок Петра Порошенка.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.