Новини

Політика

Олег Синютка

Олег Синютка

Синютка закрив Львів для міжміських маршрутів

Четвер, 3 грудня 2015, 16:01

Відтепер кінцеві зупинки усіх маршрутів Львівщини знаходимуться на найближчих автостанціях і автобуси не заїжджатимуть до Львова.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Сьогодні, 3 грудня, на нараді голови Львівської ОДА Олега Синютки з представниками автотранспортних підприємств, які здійснюють приміські та міжміські пасажирські перевезення, було вирішено, що приміські та міжміські автобусні маршрути, які перевозять пасажирів, повинні доїжджати лише до кінцевих автостанцій у межах Львова.

"Позиція області полягає у тому, щоб кінцеві зупинки обласних маршрутів були на найближчих автостанціях у межах Львова. Тому, для прикладу, всі автобуси зі Стрийського напрямку доїжджатимуть на Стрийський автовокзал, Жовківського напрямку – на автостанцію "Північний" (АС-2), Городоцького – автостанцію на вул. Городоцькій і так далію. Я не заперечую проти того, щоб і курортні та туристичні напрямки прирівняти до усіх. А відтак, щоб маршрути із Моршина, Трускавця та інші доїжджали на кінцеві автостанції. Лише так ми створимо рівні умови", – заявив Олег Синютка.

За його словами, на кожному напрямку повинна бути автостанція, яка би приймала обласні маршрути та розвантажила місто.

Нагадаємо, сьогодні перевізники влаштували пікет перед Львівською ОДА, вимагаючи не змінювати кінцеву зупинку на Приміському вокзалі. Перевізники хотіли прирівняти до туристичних напрямків маршрути зі Сколе та Славського, а також дозволити їм заїжджати у місто, зокрема на Головний залізничний вокзал.

Зазначимо, сьогодні таке право мають лише автобуси, які курсують до Трускавця, Моршина та Східниці.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.