Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Європарламент

tsn.ua

Четвер, 3 грудня 2015, 18:28

Для більшості країн ЄС можуть скасувати шенгенські візи

Європарламент

В ЄС пропонують призупинити дію Шенгенської угоди на два роки.

Про це повідомляє УНІАН.

Відтак, міністри країн ЄС завтра, 4 грудня, можуть прийняти рішення про тимчасове припинення дії Шенгенської угоди терміном на 2 роки у зв'язку з міграційною кризою.

Якщо міністри погодяться призупинити дію угоду, то Єврокомісія зможе рекомендувати закрити один чи більше внутрішніх кордонів Шенгену до двох років, відтак, введені нещодавно перевірки на кордоні між Німеччиною та Австрією, можуть тривати декілька років.

До такого рішення в ЄС прийшли після неодноразових попереджень Греції, від якої вимагалася ефективна реакція на міграційну кризу. Відтепер замороженням Шенгенської угоди і поверненням прикордонного контролю може поширитися не лише на Грецію, але й на інших членів Євросоюзу.

Якщо ЄС вирішить призупинити дію Шенгенської угоди, такі країни як Німеччина, Франція, Швеція та Австрія зможуть продовжити вже запроваджені ними тимчасові обмеження на кордоні на більш тривалий термін. Крім того, таке рішення дозволить швидко запроваджувати повноцінний прикордонний контроль прикордонний контроль.

Нагадаємо, з початку жовтня держави-члени ЄС офіційно розмістили лише 116 біженців із 160 тис, які потребують притулку.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.