Новини

Економіка

обмін валют

обмін валют

Нацбанк створив довідник ліцензованих обмінників

П'ятниця, 11 грудня 2015, 14:55

Національний банк опублікував довідник підрозділів небанківських валютообмінних установ.

Про це повідомила прес-служба Національного банку України.

Відтак, Національний банк України опублікував довідник пунктів обміну валюти, що одержали генеральні ліцензії на здійснення валютних операцій із обміну валют.

Наразі такі генеральні ліцензії мають 15 установ, що налічують 1936 структурних підрозділів. За допомогою довідника правоохорнці зможуть перевірити, чи включений певний підрозділ до реєстру Нацбанку, а українці – убезпечити себе від шахраїв.

У Нацбанку зазначили, що довідник представлено у двох форматах: html (для звичайного перегляду) та dbf. Також планується спростити пошук інформації та сформувати карту обмінників.

"Довідник не включає інформацію щодо ПрАТ "Українська фінансова група", яка має генеральну ліцензію на діяльність з обміну валют в частині проведення операцій з купівлі у фізичної особи за гривні залишку суми в іноземній валюті, якщо він менший, ніж номінальна вартість мінімальної банкноти, що перебуває в обігу", – налогосили у Нацбанку.

Нагадаємо, у листопаді Національний банк запропонував підвищити вимоги до захищеності приміщень окремих пунктів обміну валют.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.