Новини

Політика

сільське господарство

сільське господарство

busk2011.blogspot.com

На сільське господарство Україні виділять 400 млн грн кредиту

Понеділок, 28 грудня 2015, 16:13

Арсеній Яценюк підписав угоду про виділення Україні ЄІБ 400 млн кредиту для аграрної галузі.

Про це повідомила прес-служба уряду.

Сьогодні, 28 грудня, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк підписав фінансову угоду між Україною та Європейським інвестиційним банком, щодо виділення 400 млн євро кредиту.

Як зазначили у прес-службі уряду, реалізація угоди дасть можливість залучити 400 млн євро на 12 років з 4-річним пільговим періодом для підтримки аграрного сектору України. Кошти планується спрямувати на реалізацію проектів в сфері вирощування зернових та олійних культур, модернізації рибного господарства і аквакультури в Україні.

Кредитором у рамках проекту виступатиме Європейський інвестиційний банк, а позичальником ресурсів – Міністерство фінансів, яке, за участю Міністерства аграрної політики та продовольства та у взаємодії з ПАТ "Укрексімбанк", здійснюватиме відбір проектів та моніторинг їхньої практичної реалізації.

За попередніми оцінками, зрахунок кредитних коштів ЄІБ може бути покрито до 50% вартості визначених проектів. Джерелом фінансування решти 50% вартості будуть власні кошти банків-учасників або кошти кінцевих бенефіціарів.

"Реалізація проекту сприятиме акумулюванню фінансових ресурсів в обсязі, принаймні еквівалентному 800 млн євро", – йдеться у повідомленні.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.