Новини

Соціум

учасники АТО

учасники АТО

Учасники АТО з Львівщини отримали майже шість тисяч земельних ділянок

Вівторок, 29 грудня 2015, 16:17

Цього року учасникам АТО та їхнім сім'ям виділили 5 923 земельлних ділянок та 24 квартири.

Як йдеться у підсутковому звіті за 2015 рік голови Львівської ОДА Олега Синютка, оприлюдненому сьогодні, 29 грудня, на сайті Львівської ОДА, цього року на Львівшині виділено 5 923 земельні ділянки для учасників АТО, з них 2172 – для будівництва житла та господарських споруд.

Наразі створено графічний альбом-атлас, де нанесено землі, зарезервовані для учасників АТО. Альбоми-атласи розміщені на сайті Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Також цього року для сімей загиблих учасників АТО було куплено 24 квартири, ще 43 квартири знаходяться у стадії оформлення.

На базі Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих ім. Ю.Липи для демобілізованих із зони АТО створено «Єдине вікно», основним завданням якого є задоволення потреб соціального та медичного характеру, а за рахунок обласного та місцевого бюджетів було оздоровлено понад 1500 дітей шкільного віку з родин учасників АТО.

Нагадаємо, вчора Львівщина отримала 9,3 млн грн субвенції на будівництво житла для сімей загиблих учасників АТО та інвалідів війни.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.