Новини

Економіка

учасники АТО

учасники АТО

Учасники АТО отримають пільги з оподаткування

Понеділок, 11 січня 2016, 13:32

Уряд визначив порядок підтвердження статусу осіб, які беруть участь в АТО, для застосування пільги з оподаткування військовим збором.

Про це повідомилапрес-служба уряду.

Відтак, уряд прийняв постанову № 1161 прийнято 30 грудня 2015 року, згідно з якою регулюється питання підтвердження статусу осіб, які беруть безпосередню участь в антитерористичній операції, з метою застосування пільги з оподаткування військовим збором.

У повідомленні йдеться, що підтвердження цього статусу здійснюється на підставі витягів з наказів керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки або особи, яка його заміщує, першого заступника чи заступника керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки про залучення таких осіб до проведення АТО та наказів оперативного штабу з управління антитерористичною операцією про прибуття (вибуття) таких осіб до (із) складу сил і засобів, які беруть безпосередню участь в АТО.

Ці документи командири військових частин, у складі яких проходять службу чи працюють учасники АТО, подають до відповідної бухгалтерської служби для здійснення розрахунків.

Нагадаємо, на період безпосередньої участі в АТО, не підлягають оподаткуванню військовим збором доходи у вигляді грошового забезпечення працівників правоохоронних органів, військовослужбовців та працівників Збройних Сил України, Нацгвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки України,МВС, Держспецзв‘язку та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.