Новини

Інфраструктура

пільгові перевезення

пільгові перевезення

Інваліди Львівщини просять перевізників не відмовляти у пільговому проїзді

Понеділок, 25 січня 2016, 10:41

Львівська обласна асоціація інвалідів разом із Самбірським автотранспортним підприємством просить облраду посприяти у ситуації із пільговим проїздом окремих категорій Львівщини. 

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Відтак, постійна комісія з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту облради звернулася до президента Львівської обласної організації роботодавців транспорту Ігор Думи та до голови Всеукраїнської асоціації перевізників Іван Велійка з проханням не відмовляти у пільговому перевезенні окремих категорій громадян у громадському транспорті загального користування допоки не вирішено питання щодо джерел фінансування.

«Прості люди –  пенсіонери, ветерани, учасники АТО не винні у тому, що під час бюджетного процесу десь загубилися їхні гроші. Я переконаний, що це питання буде вирішене, по-іншому не може бути. Але поки воно вирішується, не можна викидати людей з маршруток і автобусів», –  наголосив голова комісії Михайло Гичка.

Нагадаємо, що у державному бюджеті на 2016 рік не було виділено коштів на перевезення пільговиків. Втім, у бюджеті міста на 2016 рік передбачено 43 млн грн на компенсацію за пільговий проїзд. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.