Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

заклади культури

П'ятниця, 29 січня 2016, 11:30

Керівників державних театрів обиратимуть за допомогою конкурсу

заклади культури

Верховна Рада встановила конкурсну процедуру призначення керівників установ культури.

Вчора, 28 січня, Верховна Рада України ухвалила закон № 2669-д "Про внесення змін до деяких Законів України щодо запровадження контрактної форми роботи в галузі культури та конкурсної процедури призначення керівника державного чи комунального закладу культури".

Відтепер керівники державних та комунальних закладів культури призначаються на посаду шляхом укладення з ними контракту строком на п’ять років за результатами конкурсу, а трудові відносини з художнім та артистичним персоналом державних та комунальних закладів культури оформлюються шляхом укладення контрактів.

Прийняття на роботу працівників культурних закладів також буде здійснюватися на конкурсній основі.

"За результатами конкурсу з переможцем з числа кандидатів укладається контракт строком від одного до трьох років за формою, визначеною центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах культури та мистецтв. Після настання дати закінчення строку дії контракт вважається продовженим на строк, на який він був укладений, якщо жодна зі сторін за місяць до цієї дати письмово не поінформувала іншу сторону про своє бажання припинити дію контракту", – йдеться у законопроекті.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.