Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

бюджет розвитку Львова 2016

Понеділок, 1 лютого 2016, 16:45

Виконком Львівської міськради затвердив бюджет розвитку Львова-2016

бюджет розвитку Львова 2016

У бюджеті розвитку Львова на 2016 рік передбачено кошти на ремонт доріг, трамвай на Сихів та реставрацію музеїв.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні, 1 лютого, на засіданні виконавчого комітету Львівської міськради було прийнято бюджет розвитку міста на 2016 рік.

Відтак, у бюджеті передбачаються кошти на реалізацію серії культурних заходів у зв’язку з отриманням статусу «місто літератури ЮНЕСКО». Також планується відкриття 2 медіатек, створення сучасних інтерактивних класів у школах.

«Ми хочемо створити перший у місті комунальний спортивний стадіон на Кастелівці. На це передбачається 1 млн. грн. Це будуть перші у місті сучасні легкоатлетичні бігові доріжки, баскетбольний майданчик, тенісні поля тощо», – зазначила директор департаменту економічної політики Львівської міськради Ірина Кулинич.

За її словами, за 31,4 млн. грн планується провести будівництво спеціалізованого ігрового майданчика для занять спортивними іграми на пісочному покритті на вул. Кавалерідзе, реконструкцію спортивного комплексу «Юність», на капітальний ремонт 5 басейнів у школах Залізничного та Личаківського районів виділено 12 млн. грн, зокрема: СЗШ №65 на вул.Роксоляни, 35 – 3,7 млн. грн, ЛНВК «Школа І ступеня-гімназія» – 3,6 млн. грн, СЗШ № 99 – 3,9 млн. грн.

«Львів спільно з Вроцлавом здобув титул Європейської столиці культури 2016 року, у грудні 2015 року Львів отримав статус «місто літератури ЮНЕСКО». Тому вперше за багато років капітальні видатки на галузь культури передбачаються у 5 разів більше – 33,1 млн. грн», – наголосила Ірина Кулинич.

Оновлять Львівський академічний театр імені Леся Курбаса, Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки, Перший український театр для дітей та юнацтва, театр «Воскресіння», ЛКП «Культурно-мистецький центр «Супутник», Львівський кіноцентр.

У 2016 році планується створення двох медіатек на Сихові і в Рясному, оновлення приміщень 5 дитячих та 8 дорослих бібліотек, відкриття музею «Територія Терору», будівництво візит-центру, реставрація експонатів в Музеї народної архітектури та побуту – 5 млн. грн.

За 5 млн. грн буде закуплено обладнання для створення сучасних кабінетів фізики, хімії та біології у школах, а 45 млн. грн витратять на капітальні ремонти санвузлів, харчоблоків, заходи з енергозбереження у навчальних закладах.

Також у бюджеті розвитку переджбачено 36,5 млн. грн на відкриття соціального гуртожитку для дітей-сиріт на вул. Угорській, а 20 млн. грн – на будівництво будинку сім’ям загиблих військовослужбовців та учасникам АТО.

50 млн. грн виділено на оновлення міського електротранспорту: придбання низькопідлогових тролейбусів та трамваїв. На встановлення гідрозатворів в каналізаційній мережі центральної частини міста передбачається 20 млн. грн, каналізування 12 вулиць (Ряснянської, Брюховецької, Січової, Полудневої, Болбочана, Тернової, Тр. Глинянського, Богданівської, Старознесенської, Балкової та ін.) – 55,6 млн. грн.

На будівництво та капітальний ремонт доріг міста виділено 219 млн. грн, а на завершення будівництва трамвайної лінії на Сихів – 68,3 млн. грн.

Капітальний ремонт зовнішнього освітлення пішохідних переходів та будівництво нових велодоріжок – Львів – Брюховичі, вул. Городоцька вартуватиме 17,6 млн.грн. Облаштування площ, впорядкування громадських просторів у кожному районі міста та благоустрій парків обійдеться у 44 млн. грн.

Зазначимо, всього у бюджеті розвитку передбачено 1 200,1 млн. грн.

Нагадаємо, 14 січня депутати міськради прийняли зміни до бюджету Львова на 2016 рік: перерозподілили видатки на заклади освіти, які фінансуватимуться з міського бюджету.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.